Το ασπρόμαυρο και animated βίντεο δείχνει ένα αγόρι που είναι θύμα εκφοβισμού στο σχολείο. «Εγώ δεν αισθάνονται ασφαλείς πουθενά», δηλώνει με παράπονο....
«Νιώθω ότι είμαι μόνος.»
Το βίντεο, το οποίο διαρκεί αρχικά λιγότερο από δύο λεπτά, έχει σχεδιαστεί για να μοιραστεί στο Facebook. Αφού το μοιραστείτε, το επόμενο άτομο βλέπει μια έκδοση που τρέχει κατά ένα κλάσμα του δευτερολέπτου λιγότερο, σύμφωνα με την Creativity Online. Αυτή η διαδικασία συνεχίζεται κάθε φορά που .....
Διαβάστε περισσότερα στο: www.secnews.gr